Харків'яни масово обурюються через занадто голосну роботу комунальників, які ночами буквально не дають людям спати.

Відповідна петиція з'явилася на офіційному сайті міської ради у п'ятницю, 20 грудня.

Комунальники, фото: Вечірній Харків

"Заборонити вивезення сміття у дворах житлових будинків раніше 7 години ранку! Дайте людям нормально спати! Поважайте людей і дотримуйтеся закону", - написав автор документу.

Якщо петиція набере відповідну кількість голосів, питання буде включено до порядку денного та розглянуто на сесії міської ради.

Популярні новини зараз
Мобілізація з 1 січня: хто з чоловіків втратить бронь Нова система навчання: учням додали ще один рік у школі Нові правила переказів: які гроші заборонять переказувати Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів
Показати ще

А поки що містянам доведеться "закривати вуха" або страждати безсонням через нічні рейди за сміттям комунальників.

Нагадаємо, Кернес закатає мільйони в асфальт заради "Барабашово": скільки висмокче скандальне будівництвопро.

Як повідомляв портал Знай.uа , недалеко біля селища Хрестище (Харківська область) на місці розриву атомної бомби вчені взяли проби грунту.

Крім портал Знай.uа писав, що у Києві невідомі підірвали автомобіль заступника одного з департаментів Міністерства аграрної політики.