Міський голова Харкова Геннадій Кернес оголосив ультиматум Олександру Фельдману, який є одним з власників скандального ринку «Барабашово». Про це повідомляє Newsroom.kh.

Під час сесії міськради Кернес публічно звернувся до бізнесмена, заявивши, що його концерн "АВЕК" заборгував бюджету міста більше 57 мільйонів гривень.

Кернес закликав Фельдмана погасити борги, оскільки той "заклав майно підприємців без їх відома і присвоїв ці гроші".

Крім того, мер Харкова акцентував той факт, що траса, яка повинна з'єднати район Салтівка з центром міста, необхідна для нормального життя городян.

“Якщо ви цього не зрозумієте, ми видалимо вас, як зуб. Сходіть до стоматолога і дізнайтеся, як це”, - зазначив Кернес, додавши, що підприємці, через торгові точки яких пройде майбутня траса, отримають від міста муніципальні МАФи.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні, 19 квітня: субота непередбачуваних змін і несподіваних зустрічей Пенсіонерів обкладуть податками: у кого держава забиратиме частину виплат Менше пільг і більше вимог: соціальну допомогу платитимуть за новими критеріями Україна провалила мобілізація 18-річних: в ОП звинуватили батьків
Показати ще

Нагадуємо, що наприкінці листопада у Харкові пройшла чергова акція протесту проти будівництва дороги біля ринку Барабашово.

Як повідомляв портал "Знай.uа", депутат з "Слуги народу" Холодів судиться з "Радіо Свобода" за наклеп.

Також "Знай.uа" писав про те, що СБУ взялася за Федькову після погроз Зеленському.