За рішенням Верховної Ради України 5 грудня було ратифіковано угоду з Європейським інвестиційним банком, згідно з яким Харкову нададуть 160 мільйонів євро на те, щоб продовжити третю лінію міського метрополітену. Про це повідомляється на офіційному сайті парламенту.

Як наголошується, відповідне рішення підтримали 337 народних депутатів. Зокрема, проект закону №0008 передбачає проведення внутрішньодержавної процедури, яка запустить у дію фінансову угоду за проектом "Розширення Харківського метрополітену", підписану Україною та ЄІБ.

Порядок і умови використання коштів затвердили ще 11 вересня. В рамках проекту планується побудувати нову ділянку третьої лінії метрополітену, до якого додадуть дві нових станції – "Державінську" і "Одеську", а також депо для електровозів "Олексіївське", в якому розмістять сотню вагонів. Від депо проведуть сполучну гілку до третьої лінії метро.

Передбачається, що новий вид транспорту скоротить час поїздки від центру міста до південних спальних районів у три рази.

Популярні новини зараз

Пальчевський поглянув на гривню, продаж землі і зробив сумні висновки: "Час одягати каску"

Аллегрова пустилася в танок на стільці, наївшись грибів: весілля запам'ятають надовго

Зірка серіалу "Свати" переживає важку втрату: "Серце не витримало..."

"Назвали Жуком": у Запоріжжі сім'я виховує цуценя з дуже незвичайною зовнішністю, - єдине таке у світі

Показати ще

Нагадаємо, у Києві з'явилися маршрутки з валидаторами для оплати проїзду Kyiv Smart Card.

Як повідомляв портал Знай.uа, разгоряченная парочка влаштувала "тра*одром" в метро Харкова, пасажири зацінили.

Також портал Знай.uа писав, що українці висміяли нововведення в метро, регоче вся країна: позбутися "порушників" буде непросто.