Міська рада Харкова планує витратити сім мільйонів гривень на відновлення шпиля на фонтані у міському парку Горького, повідомляє портал “Depo.ua”.

Як повідомляється, 6 мільйонів витратять у цьому році і ще один мільйон — у наступному. Замовлення на виконання робіт з відновлення шпиля від Харківської міської ради отримало ТОВ "Інжинірингова компанія Планета Буд".

Кінцевий термін виконання робіт — 31 грудня 2020 року.

Нагадуємо, що у вересні був анонсований ремонт фонтану “Дзеркальний струмінь” у сквері перемоги, на якій у мерії Харкова планують витратити 24 мільйони гривень.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 1 квітня: капуста наздоганяє цибулю в ціні, таємниця коханого чоловіка Мишина розкрита, а в е-рецепті є секрети Молитва до святої Дарії, яку варто прочитати всім 1 квітня: "Господь Бог благословив тебе..." У Пенсійному фонді розповіли про "хитрість" для збільшення пенсії: хто і як може скористатися Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, єдина повністю дика популяція коней Пржевальського мешкає в зоні відчуження Чорнобильської АЕС.

Також портал Знай.ua писав, що в харківському зоопарку велика черепаха не хотіла відпускати свою наглядачку пообідати.