Сьогодні розпочались роботи з реконструкції фонтану “Дзеркальний струмінь” у сквері Перемоги на вулиці Сумській, повідомляє портал “Politeka”.

Як повідомляється, реконструкцію фонтану, який є одним з символів Харкова робитимуть тому, що багато його деталей та елементів конструкції вже зношені. Зокрема, планується замінити труби, які проіржавіли, а також відновити плитку, оскільки стара дано почала обсипатись.

Вартість робіт з реконструкції фонтану складає 24 мльйони гривень. Орієнтовний термін завершення робіт — кінець 2020 року. B соціальних мережах назвали цю реконструкцію “новою статтею для крадіжок”.

Нагадуємо, що нещодавно активісти розкрили витрати на реконструкцію скандального харківського фонтану з мавпами.

Популярні новини зараз
Оля Полякова захотіла, щоб Олексій Арестович вклав її в ліжко на очах чоловіка: "Нехай дивиться" Головне за ніч: дефіциту в Україні не уникнути, відчай у путіна та останній спочинок королеви Єлизавети II Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, єдина повністю дика популяція коней Пржевальського мешкає в зоні відчуження Чорнобильської АЕС.

Також портал Знай.ua писав, що в харківському зоопарку велика черепаха не хотіла відпускати свою наглядачку пообідати.