Загальна вартість будівництва скандального фонтану в саду Шевченка складає понад 50 мільйонів гривень, повідомляє портал “Politeka” з посиланням на “Харківський антикорупційний центр”.

Як повідомляється, тільки придбання самого фонтану з мавпами обійшлось в 34,3 мільйони гривень, а монтажні роботи коштували ще 4,2 мільйони. Також до вартості “мавп’ятника” увійшли облаштування покриття та бортів, загальні роботи в яру, де встановили фонтан та озеленення.

ВСІ ФІНАНСОВІ СЕКРЕТИ ФОНТАНУ З МАВПАМИ А всі пам'ятають про фонтан в саду Шевченка за 51 мільйон гривень? В день, коли...

Geplaatst door Харківський антикорупційний центр op Woensdag 4 september 2019

Загалом на реконструкцію саду Шевченка на сьогодні витрачено понад 145 мільйонів гривень.

Популярні новини зараз
Хто отримає збільшені пенсії з 1 жовтня: названо конкретні суми та категорії осіб Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі Більше не треба стояти у чергах та запасатися: сіль знизилася в ціні, скільки коштує кілограм Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Нагадуємо, що в мережі з’явилась відеопрезентація того, який вигляд матиме харківський зоопарк після завершення ремонтних робіт.

Як повідомляв портал Знай.ua, єдина повністю дика популяція коней Пржевальського мешкає в зоні відчуження Чорнобильської АЕС.

Також портал Знай.ua писав, що в харківському зоопарку велика черепаха не хотіла відпускати свою наглядачку пообідати.