Харківська міська рада подала на Кабінет міністрів позов до Окружного адміністративного суду Києва, повідомляє портал “Город Х”.

Як повідомляється, таким чином харківські депутати хочуть примусити Уряд затвердити Єдиний національний реєстр пам’ятників Другої світової війни 1939-1945 років, який мав бути створений ще декілька років тому згідно із Законом “Про увічнення перемоги над нацизмом”, який Верховна рада прийняла ще у 2015 році.

У ВС пояснили, в яких випадках скасовують вирок суду
У ВС пояснили, в яких випадках скасовують вирок суду

В позовній заяві відповідачем вказаний не лише Кабінет міністрів, а також Міністерство культури, молоді та спорту, і Український інститут національної пам’яті.

Нагадуємо, що вчора міська рада Харкова прийняла звернення до Президента Володимира Зеленського, у якому вони висловили підтримку його діям щодо встановлення миру на Донбасі.

Популярні новини зараз
Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня Переможець "Танці зі зірками" Женя Кот разом із дружиною потрапили в аварію: "Викинуло в канаву, колесо майже вирвало" Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Як повідомляв раніше Знай.ua, на що українці готові, щоб не втратити субсидію: розлучення і довіреності заради комуналки

Також Знай.ua писав про те, що хто залишиться без субсидій: в Кабміні розповіли, що буде з комуналкою в опалювальний сезон.