У Харкові назріває новий скандал через вшанування пам’яті офіцера КДБ, повідомляє портал “Медіапорт”.

Як повідомляється, серед п’яти меморіальних дошок, які міська рада Харкова планує встановити на різних будинках є дошка, присвячена почесному громадянину Харкова Юрію Шрамку, який у радянські часи був співробітником КДБ та дослужився до звання генерал-майора.

У Харкові вирішили вшанувати пам'ять генерал-майора КДБ «Пропаганда комуністичного режиму, який зухвало й цинічно...

Geplaatst door Maria Takhtaulova op Woensdag 28 augustus 2019

Чудові новини!

Популярні новини зараз

Розлучена Соломія Вітвіцька втекла від депресії під камеру: шалена амазонка

Аліна Гросу проміняла Романа Полянського на 71-річного Михайла Поплавського: "Я в шоці"

Вагітна дружина Віктора Павлика показала, як розважається в Єгипті без чоловіка

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Показати ще

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Керівник територіального відділі Інституту національної пам’яті Марія Тахтаулова одразу виказала своє невдоволення цим рішенням, оскільки, на її думку, встановлення меморіальної дошки офіцеру КДБ суперечить закону “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів та заборону пропаганди їхньої символіки”.

Нагадуємо, що нещодавно стало відомо про те, що Харківський окружний суд відмовився слухати за принципами загального судочинства справу про повернення одному з міських проспектів імені радянського маршала Жукова.

Як повідомляв Знай.uа, у Міністерстві закордонних справ просять українців у Греції обмежити свої пересування у певних районах.

Також Знай.uа писав, що депутати Дніпровської міської ради проголосували за перейменування вулиці 8 Березня, яка знаходиться у Соборному районі. Тепер вулиця названа на честь співака і композитора Мусліма Магомаєва.