Підприємці ринку “Барабашово” влаштували акцію протесту проти будівництва нової автомагістралі біля ринку, повідомляє портал “057.ua”.

Як повідомляється, під будівлею Харківської міської ради зібралось понад 500 чоловік, які влаштували акцію протесту. Протестувальники вважають, що там головним є не будівництво дороги, а заповнення ринків, які зараз стоять порожні.

Найближчим часом Барабашовські підприємці планують створити робочу групу з цього питання та їхати до Президента Володимира Зеленського. Також вони кажуть, що будуть відстоювати свою справу в рамках закону.

Нагадуємо, що, на думку експертів, нова автомагістраль, яка має пройти біля ринку Барабашово, не вирішить проблеми заторів, а лише перенесе їх на інші ділянки.

Популярні новини зараз
"Я людям зруйнував життя...": Руслан Ханумак йде з музики через скандальну пісню "Дика дичка" Відомий астролог зазначив, які міста України у небезпеці: ворог буде спрямовувати ракети Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, єдина повністю дика популяція коней Пржевальського мешкає в зоні відчуження Чорнобильської АЕС.

Також портал Знай.ua писав, що в харківському зоопарку велика черепаха не хотіла відпускати свою наглядачку пообідати.