Підприємці ринку “Барабашово” влаштували акцію протесту проти будівництва нової автомагістралі біля ринку, повідомляє портал “057.ua”.

Як повідомляється, під будівлею Харківської міської ради зібралось понад 500 чоловік, які влаштували акцію протесту. Протестувальники вважають, що там головним є не будівництво дороги, а заповнення ринків, які зараз стоять порожні.

Найближчим часом Барабашовські підприємці планують створити робочу групу з цього питання та їхати до Президента Володимира Зеленського. Також вони кажуть, що будуть відстоювати свою справу в рамках закону.

Нагадуємо, що, на думку експертів, нова автомагістраль, яка має пройти біля ринку Барабашово, не вирішить проблеми заторів, а лише перенесе їх на інші ділянки.

Популярні новини зараз
Приємні знижки можуть обернутися великим розчаруванням: як супермаркети дурять покупців Маршрутники вирішили підняти ціни на проїзд: доведеться платити у половину більше Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток "Нафтогаз" попередив усіх власників газових приладів: що потрібно зробити кожному
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, єдина повністю дика популяція коней Пржевальського мешкає в зоні відчуження Чорнобильської АЕС.

Також портал Знай.ua писав, що в харківському зоопарку велика черепаха не хотіла відпускати свою наглядачку пообідати.