В Харківській області цього року різко знизився врожай гречки, повідомляє портал “StatusQuo” з посиланням на департамент агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації.

Як повідомляється, в цьому році намолотили 6 тисяч тонн гречки при тому, що минулого року цей показник був майже вдвічі більшим. Площі посівів гречки цього року також зменшились — 5,4 тисячі гектарів проти майже 9 тисяч гектарів минулого року.

гречка
гречка

Через це ціни на гречку різко зросли — ще в кінці вересня вони були на рівні 15 гривень за кілограм, а зараз вже від 25 до 34 гривень за кілограм.

Нагадуємо, що за даними соціологічних досліджень мешканці Харківщини невдоволені постійним зростанням тарифів на комунальні послуги та тим, що вони становлять вже майже 40 відсотків від сімейних доходів.

Популярні новини зараз
Пенсіонери отримають "потужну" доплату через вік: у Мінсоцполітики назвали умови Відомий астролог зазначив, які міста України у небезпеці: ворог буде спрямовувати ракети Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, хто з субсидиантов повинен повернути гроші.

Також Знай.ua писав, як впливають соціальні виплати на ціни та комунальні тарифи.