Згідно з результатами соціологічних опитувань, найбільшою статтею витрат українців є комунальні послуги, повідомляє портал “Город Х”.

Зараз на оплату за комуналку українці витрачають до 38% своїх родинних доходів — значно більше, ніж витрачають європейці при тому, що українські зарплати значно менші, ніж європейські. На думку людей, найбільш оптимальним є варіант, при якому на оплату комунальних послуг йде не більше, ніж 16% родинного доходу.

тарифи
тарифи

Також люди обурені тим, що скільки б тарифи не підвищували — комунальники постійно продовжують скаржитись на те, що грошей в них немає, вони збиткові, та вважають, що жалітись вони будуть завжди.

Нагадуємо, що вчора були анонсовані нововведення щодо субсидій на оплату комунальних послуг у Харківській області у новому опалювальному сезоні.

Популярні новини зараз
Популярна каша стала знову дешевою: яку ціну пропонують українські магазини Еко-активістка, яка виїхала до Європи, звинуватила ЗСУ за "срачі" в окопах: "Це все сортується" Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, хто з субсидиантов повинен повернути гроші.

Також Знай.ua писав, як впливають соціальні виплати на ціни та комунальні тарифи.