З початком нового опалювального сезону харків’ян очікує низка змін, що стосується порядку нарахування субсидій на сплату за комуналні послуги, повідомляє портал “Дозор”.

Як повідомляється, відтепер отримувати субсидії в готівковій формі можна буде в будь-якому з 38 банків, які працюють на території України, а не тільки в Ощадбанку. Також бажаючим отримувати субсидії у готівковій формі потрібно до 15 жовтня подати заяву в районне управління праці та соціального захисту та обрати банк.

оформлення субсидій
оформлення субсидій

Пенсіонери, які не мають банківських карток, зможуть отримувати субсідію в будь-якому банку, або у відділенні пошту за місцем проживання. Проте — не завжди в той же день, що й пенсію.

Ще одне нововведення цього сезону — не будуть позбавляти субсидії при наявності боргу в 340 гривень. Але за умови, що борг виник після призначення субсидії.

Популярні новини зараз
Син мера Тимченка у Березані обізвав та вдарив військового, який приїхав з передової у відпустку додому:" Чуєш, ти, чучело" Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите Наречена Роналду Джорджіна Родрігес не змогла пережити загибель сина: "Це найбільший біль" Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Нагадуємо, що субсидії зможуть отримати лише ті громадяни, які не матимуть заборгованості за послуги ЖКГ.

Як повідомляв Знай. ua, хто з субсидиантов повинен повернути гроші.

Також Знай. ua писав, як впливають соціальні виплати на ціни та комунальні тарифи.