У зв’язку з проведенням у Харкові футбольного матчу між збірними України та Литви відбудуться тимчасові зміни у роботі міського транспорту, повідомляє портал “ХарківTimes”.

Через перекриття руху вулицями Храмова, Державинською, Плехановською та Власовському провулку буде змінено схему руху автобусів п’яти маршрутів:

№68е і 232е здійснюватимуть висадку/посадку пасажирів на зупинці “Ст. м. “Проспект Гагаріна”;

№260е: вулиця Плеханівська – ст. м. “Завод ім. Малишева”; висадку/посадку пасажирів буде здійснюватись на зупинці “Ст. м. “Завод ім. Малишева”;

Популярні новини зараз
Митрополит Паша "Мерседес" відкрито погрожує президенту Володимиру Зеленському: "Бійтеся, лихо вашій родині..." Українкам виплатять по 250 тисяч, щоб вони повернулися додому: чоловікам цього не світить Гроші видно, але не можна зняти: клієнти Ощадбанку зіткнулися з проблемами, кошти просто "зависли" Яку фінансову допомогу українцям надають навесні 2023 року: гроші від трьох організацій
Показати ще

№244е: проспект Гагаріна – проспект Героїв Сталінграда – вулиця Морозова і далі за маршрутом;

№251е: проспект Московський – вулиця Морозова і далі за маршрутом.

Нагадуємо, що вчора повідомлялось про те, що через футбольний матч тимчасово закриють дві станції харківського метрополітену.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що нещодавно на сайті Харківської міської ради з’явилась петиція з вимогою обладнати вся станції міського метрополітену туалетами.

Також "Знай.uа" інформував, що, згідно із новою нормою, туалетами будуть обладнані усі нові та реконструйовані станції харківського метро.