У Харкові з’являться автомати з пакетами для прибирання за собаками, а також нові майданчики для вигулу та дресирування, повідомляє портал “Харківський Кур’єр”.

Про це повідомила директор комунального підприємства “Центр поводження з тваринами” Юлія Шаповалова під час засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста харківської міської ради.

собака на показі
собака на показі

За словами Шаповалової до кінця року в місті буде 45 майданчиків для вигулу та дресирування собак. Також її підприємство бере на себе обслуговування та ремонт майданчиків та підтримання їх у чистоті. Також у Харкові встановлять 450 автоматів з пакетами для прибирання за собаками, які будуть встановлювати у дворах із щільною забудовою та там, де немає майданчиків для вигулу.

Нагадуємо, що вчора у вінницьких парках встановили вбиральні для собак.

Популярні новини зараз
У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Ані Лорак вперше сказала, чому зрадила Україну і назвала війну "конфліктом": "Сиди там і не смерди" "Сопля зелена, зараз об*сцю тебе": російський вчитель поставив учня на коліна і знущався через погану поведінку У Японії з'явився свій Володимир Зеленський: азіатська версія але дуже схожий
Показати ще

На сайті Знай.ua писали, що харків’яни просять зробити в метро вбиральні.

Крім того, Знай.ua писав про те, що у Вінниці встановлять спеціальні станції для прибиранням за собаками.