У Харкові з’являться автомати з пакетами для прибирання за собаками, а також нові майданчики для вигулу та дресирування, повідомляє портал “Харківський Кур’єр”.

Про це повідомила директор комунального підприємства “Центр поводження з тваринами” Юлія Шаповалова під час засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста харківської міської ради.

собака на показі
собака на показі

За словами Шаповалової до кінця року в місті буде 45 майданчиків для вигулу та дресирування собак. Також її підприємство бере на себе обслуговування та ремонт майданчиків та підтримання їх у чистоті. Також у Харкові встановлять 450 автоматів з пакетами для прибирання за собаками, які будуть встановлювати у дворах із щільною забудовою та там, де немає майданчиків для вигулу.

Нагадуємо, що вчора у вінницьких парках встановили вбиральні для собак.

Популярні новини зараз
Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат Доплата 20% від розміру пенсії: кому з пенсіонерів підкинуть грошенят ПриватБанк роздаватиме клієнтам грошові подарунки: мінімум 150 грн, максимум – 5000 грн Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

На сайті Знай.ua писали, що харків’яни просять зробити в метро вбиральні.

Крім того, Знай.ua писав про те, що у Вінниці встановлять спеціальні станції для прибиранням за собаками.