Сьогодні вранці на станції “Метробудівників” харківської підземки затримали громадянина Франції, повідомляє портал “NewsRoom”.

Як повідомляється, іноземець 1992 року народження розмальовував вагони метро та знімав процес на відео. До справи долучились співробітники СБУ, оскільки метро є критично важливим транспортним об’єктом.

У Головному управлінні Національної поліції в Харківської області цю ситуацію поки що не коментують.

Нагадуємо, що у Харкові планують продовжити Олексіївську гілку метро та збудувати ще дві станції за рахунок кредитів від міжнародних фінансових установ.

Популярні новини зараз
Гроші видно, але не можна зняти: клієнти Ощадбанку зіткнулися з проблемами, кошти просто "зависли" Цінували за практичність навіть за океаном: як виглядав експортний варіант легендарної "Таврії" Чоловік ігнорував біль у пальці, а потім зліг у лікарню з раком нирки: "Залишалося жити кілька днів" Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..."
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що, згідно із новою нормою, туалетами будуть обладнані усі нові та реконструйовані станції харківського метро.

Також "Знай.uа" інформував, що Одеський мажор влаштував криваве ралі посеред вулиці: повторив "подвиг" Зайцевої.