У Барвінківському районі Харківської області військово-історична експедиція знайшла рештки солдатів часів Другої Світової війни, повідомляє портал “Politеka”.

Як повідомляється, всього знайшли рештки 142 бійців Червоної армії, які загинули в 1942 році під час Харківської оборонної операції. Разом з кістками знайшли 32 розпізнавальні знаки, які допоможуть встановити імена загиблих бійців та розшукати їхніх рідних.

Також експедиція виявила 102 вибухонебезпечні предмети, які знешкодили фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Нагадуємо, що в кінці серпня на Bінничині було знешкоджено два боєприпаси часів Другої Світової війни.

Популярні новини зараз
Катя Осадча показала танки, які виїхали на Майдан Незалежності: "Вже за півроку ці..." "Як їм не соромно?": абоненти скаржаться, що з рахунків "Київстару" щомісяця пропадають гроші – хоч по 5 гривень, але знімуть Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, cтало відомо про секретну ракету AGM-114 Hellfire з викидними клинками, яку американські військові і спеціальні служби використовують для ураження точкових цілей.

Нагадаємо, Знай.ua писав, що у Вінниці затримали 65-річного пенсіонера, який нібито кинув петарду з балкона на дітей.