B Харкові пройшов перший марш рівності “Харків Прайд”, повідомляє портал “Dеpo.ua”.

Як повідомляється, попри поліцейські кордони, без конфлікту все ж таки не обійшлось. Під час шестя невідомі закидали учасників параду яйцями. Поліція відреагувала на цей “обстріл” підтягуванням додаткових кордонів на те місце, звідки летіли яйця.

Акція “Харків Прайд” тривала тиждень. B її рамках пройшла низка освітніх заходів, а сьогоднішній марш був правозахисною акцією.

Нагадуємо, що оппоненти “Харків Прайду” під час своєї акції використовували плакати з родиною в російських сарафанах.

Популярні новини зараз
В Україні затвердили тариф на газ до початку опалювального сезону: яка ціна з травня до листопада Від мобілізації в Україні захистили нові категорії: кого не забере ТЦК Українці не можуть розрахуватись у магазинах: ПриватБанк почав блокувати платежі Вимоги до стажу зменшили вдвічі: хто вийде на пенсію раніше
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", затятий гомофоб виявився гомосексуалом.

Також "Знай.uа" писав, вінничан засікли на ЛГБТ-параді в Чехії.