У райцентрі Дергачах Харківської області правоохоронці затримали чоловіка, який займався незаконною вирубкою лісів, повідомляє портал “Politeka”.

Як повідомляється, зловмисник здійснив вирубку дерев на території південного лісництва державного підприємства “Харківська лісова науково-технічна станція”, спилявши дерева, які не підлягали санітарній вирубці. Таким чином “чорний лісоруб” наніс лісовому господарству значну шкоду.

Наразі відкрите кримінальне провадження за частиною 1 статті 246 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що на початку вересня СБУ на Харківщині викрила посадовця одного з лісгоспів, який “кришував” незаконні вирубки дерев.

Популярні новини зараз
Пенсія зросте на 1000 грн: як оформити доплату в ПФУ Мобілізацію різко посилили: збільшують групи ТЦК В Україні встановили тарифи на світло та газ з 1 червня Знову по 6500 грн на картку: уряд готує нові виплати
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", Зеленського вразила багатостраждальна траса Миколаїв-Кропивницький.

Також портал "Знай.ua" писав про те, що Остапчук потроллив Зеленського у стилі Пирожкова.