На сайті Харківської міської ради з’явилась петиція щодо впорядкування руху площею Свободи, повідомляє портал “Depo.ua”.

Автор петиції зазначає, що на найбільшій та головній площі Харкова наразі відсутня дорожня розмітка, що підвищує ризик аварій та ускладнює визначення винуватця, якщо аварія все ж сталась.

Тому пропонується зробити площу Свободи повністю пішохідною або нанести на неї дорожню розмітку.

Нагадуємо, що мешканці Харкова також просять міську влади обмежити рух велосипедистів парком Горького.

Популярні новини зараз
Тариф на електроенергію з 1 червня: в уряді назвали ціну за 1 кВт Хантавірус може прийти з гаража: українців попередили про небезпеку Тарифи на газ збільшаться майже на 50%: кому варто приготуватися На картку знову прийде 6500 грн: уряд готує нові виплати перед зимою
Показати ще

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв про те, що у Львові велокрадій загинув у ДТП на щойно вкраденому велосипеді.

Також “Знай.ua” інформував про ДТП, яка сталась на Миколаївщині, де автівка врізалась в групу спортсменів-велосипедистів.