На сайті Харківської міськради з’явилась петиція про обмеження руху велосипедистів алеями парку Горького, повідомляє портал “Depo.ua”.

Автор петиції стверджує, що дуже часто велосипедисти їздять з великою швидкістю там, де можуть грати діти, тим самим створюючи небезпеку. Пропонується обмежити або взагалі заборонити у парку рух велосипедистів.

Для того, щоб петиція потрапила на розгляд до міськради, вона за три місяці має зібрати 5 тисяч підписів.

Нагадуємо, що у Києві необачний велосипедист збив п’ятирічну дитину, яка опинилась у лікарні.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам виплатять по 870 гривень на місяць: хто отримає надбавку Гороскоп на тиждень 14-20 липня для всіх знаків Зодіаку: потужний план Риб, тривога Раків та війна Скорпіонів НБУ готує нові правила використання готівки: що зміниться в гаманцях українців Поспішайте, доки є час: ТЦК почнуть масово штрафувати українців – за що і на скільки
Показати ще

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв про те, що у Львові велокрадій загинув у ДТП на щойно вкраденому велосипеді.

Також “Знай.ua” інформував про ДТП, яка сталась на Миколаївщині, де автівка врізалась в групу спортсменів-велосипедистів.