Представник кандидата в народні депутати від партії “Слуга Народу” Вікторії Алексійчук звернувся до поліції щодо дій кандидата від “Відродження” Олександра Ткаченка, повідомляє портал “Depo.ua”.

На думку заявника, Ткаченко у своїй передвиборчій агітації використовує кольори, слоган та логотип президентської політсили, намагаючись таким чином ввести виборців в оману. Наразі за фактом звернення триває перевірка.

Нагадуємо, що раніше повідомлялось про те, що харківські правоохоронці відкрили п’ять проваджень за фактом підкупу виборців.

Раніше портал “Знай.ua” інформував про те, що партія “Слуга народу” виключила із свого списку цілу низку кандидатів у нардепи із сумнівною репутацією.

Популярні новини зараз
Без світла і тепла: батьки обурилися дистанційному навчанню Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян 100 доларів просто так не обміняєте: ці купюри стануть проблемою для українців
Показати ще

Також “Знай.ua” розповідав про те, що Верховний Суд скасував рішення ЦВК про пережеребкування місць партій у виборчих бюлетенях.