У цьому році Харківський інститут танкових військ вперше відкрив свої двері для дівчат, повідомляє портал “Depo.ua” з посиланням на прес-службу Міноборони.

Наразі заяви на вступ до танкового інституту подали сім абітурієнток. Якщо вони успішно пройдуть вступний відбір, то навчатимуться за спеціальністю “Озброєння та військова техника”.

Усього до Харківського інституту танкових військ надали заяви на вступ 150 абітурієнтів. З них 40% - військовослужбовці строкової служби та контрактники. Інші — випускники середніх шкіл та ліцеїв.

Засідання приймальної комісії відбудеться 18 липня.

Нагадуємо, що цьогоріч Харківщина ввійшла до трійки найкращих областей України за підсумками здачі ЗНО.

Популярні новини зараз
У віці 68 років помер радянський співак Борис Моісеєв Марк Фейгін передбачив введення військ НАТО в Україну, але для цього путін повинен зважитися на крайній крок Оля Полякова захотіла, щоб Олексій Арестович вклав її в ліжко на очах чоловіка: "Нехай дивиться" Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв про те, що цьогорічний випуск харківських нацгвардійців відзначився скандалом через російську пісню.

Також “Знай.ua” інформував, що з першого вересня цього року школярі зможуть перейти на домашнє навчання.