У Харківському КП “Харківські теплові мережі” виявлено 13 співробітників, що працювали без належного оформлення, повідомляє портал “Depo.ua” з посиланням на ГУ Держпраці Харківській області.

Серед неоформлених працівників були ті, що працювали на посадах зварювальника, інженера метрологічного забезпечення, програміста, інженера-проектувальника, оператора відеоспостереження, лікаря, медсестри та охоронника.

За даними перевірки ГУ Держпраці наклало на тепловиків штраф у розмірі понад 1,5 млн гривень. Позицію управління підтримав також Окружний суд, який визнав санкцію такою, що не підлягає оскарженню.

Нагадуємо, що харків’яни усе частіше скаржаться на незадовільну роботу міських газових служб.

Популярні новини зараз
Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат Маршрутники вирішили підняти ціни на проїзд: доведеться платити у половину більше ПриватБанк роздаватиме клієнтам грошові подарунки: мінімум 150 грн, максимум – 5000 грн Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90%
Показати ще

Раніше портал “Знай.ua” розповідав про те, що у Лозівському районі Харківщини газовики перекрили газ в одному із сіл, вимагаючи небезкоштовного переоформлення договорів.

Також “Знай.ua” розповідав про шахрая, який дурив харків’ян, прикидаючись працівником міської служби газу.