Харків'яни намагалися врятуватися від пекла війни і потрапили під безжальний вогонь рашистських військ. Нелюди просто розстрілювали наших громадян безжально.

Як повідомив Юрій Бутусов на своєму ютуб-каналі, солдати 138-ї бригади ЗС РФ розстріляли більше двадцяти цивільних машин на магістралі Київ-Харків - Довжанський поблизу села Мала Рогань, і на дорозі Мала Рогань-Рогань.

Частину загиблих мирних жителів вдалося забрати тільки зараз. 138-а бригада вийшла сюди 27 лютого, і влаштувала справжній терор.

"Будь-який українець для російських військ є ворогом, кожен українець – мета. Росіяни повністю зупинили рух на дорозі, і розстрілювали будь-які машини. У важких боях 25-27 березня українські воїни 92-ї бригади і добровольчі загони вибили російських військових злочинців з Малої Рогані і звільнили трасу", – повідомив Юрій Бутусов.

Популярні новини зараз
Росіяни почали тікати з армії, аби не стикатися з ЗСУ: погрожують розстрілом і покараннями Дефіцит солі в Україні ліквідують, але вартість збільшиться майже вдвічі: які цінники побачимо в магазинах Мешканці Лиману пообіцяли повернутися та залишили промовисте повідомлення для окупантів: "Пошкодуєте, що не здохли раніше" Валерій Жидков з "Квартал 95" показав, як Коля Сєрга несе службу в лавах ЗСУ: "Зустрів солдатика"
Показати ще