Харків'яни намагалися врятуватися від пекла війни і потрапили під безжальний вогонь рашистських військ. Нелюди просто розстрілювали наших громадян безжально.

Як повідомив Юрій Бутусов на своєму ютуб-каналі, солдати 138-ї бригади ЗС РФ розстріляли більше двадцяти цивільних машин на магістралі Київ-Харків - Довжанський поблизу села Мала Рогань, і на дорозі Мала Рогань-Рогань.

Частину загиблих мирних жителів вдалося забрати тільки зараз. 138-а бригада вийшла сюди 27 лютого, і влаштувала справжній терор.

"Будь-який українець для російських військ є ворогом, кожен українець – мета. Росіяни повністю зупинили рух на дорозі, і розстрілювали будь-які машини. У важких боях 25-27 березня українські воїни 92-ї бригади і добровольчі загони вибили російських військових злочинців з Малої Рогані і звільнили трасу", – повідомив Юрій Бутусов.

Популярні новини зараз
Катя Нікітіна проміняла "Жіночий квартал" на бутси з гетрами і вирушила підкорювати український футбол: "Підписала контракт" Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі Путін повторює останні дні Гітлера: "Робить те, що робили нацисти" Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще