Харків'яни намагалися врятуватися від пекла війни і потрапили під безжальний вогонь рашистських військ. Нелюди просто розстрілювали наших громадян безжально.

Як повідомив Юрій Бутусов на своєму ютуб-каналі, солдати 138-ї бригади ЗС РФ розстріляли більше двадцяти цивільних машин на магістралі Київ-Харків - Довжанський поблизу села Мала Рогань, і на дорозі Мала Рогань-Рогань.

Частину загиблих мирних жителів вдалося забрати тільки зараз. 138-а бригада вийшла сюди 27 лютого, і влаштувала справжній терор.

"Будь-який українець для російських військ є ворогом, кожен українець – мета. Росіяни повністю зупинили рух на дорозі, і розстрілювали будь-які машини. У важких боях 25-27 березня українські воїни 92-ї бригади і добровольчі загони вибили російських військових злочинців з Малої Рогані і звільнили трасу", – повідомив Юрій Бутусов.

Популярні новини зараз
ПриватБанк мовчки закриває рахунки клієнтів, погашаючи "залишками" кредити: що відбувається Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще