Ця “свобода” прийшла у вигляді артилерійських залпів, авіанальотів, безкінечних спроб взяти місто штурмом

Соціальні служби працюють не на повну. Частина будинків, особливо з боку північного кордону міста, звідки йде наступ, зруйновані та відключені від світла й опалення.

Існує ще гуманітарна катастрофа. Практично відсутнє постачання продуктів, медикаментів та інших життєвонеобхідних для містян речей.

Допомога Миколи Мінаєва
Допомога Миколи Мінаєва

В такі часи знаходяться люди, на яких може покластись вся Україна. Це волонтери, добровольці, українські підприємці та всі, хто відчуває себе патріотом. Сьогодні хочеться розказати саме про одного з них, молодого бізнесмена, який володіє службою таксі. З початку війни весь автопарк був переданий під нові задачі: доставка гуманітарної допомоги військовим, евакуація людей у безпечні місця та соціальна допомога. Йдеться про Миколу Мінаєва.

Популярні новини зараз
Надбавки від 100 до 1500 гривень: кому з пенсіонерів пощастить у квітні Тарифний нокаут: зміниться вартість важливої ​​послуги Доставка газу входить в 7,96 гривні? В "Нафтогазі" пояснили деталь, за яку платять українці Тарифний удар, звідки не чекали: українцям анонсували чергове подорожчання
Показати ще

Водії служби Мінаєва діють. Кожен день вони доставляють до лікарень інвалідів, пенсіонерів та поранених, розвозять гуманітарну допомогу у лікарні, довозять продуктові набори для незахищених верств населення, які пакують волонтери . Микола жодного дня не займався політикою, і не намагається ловити на цьому хайп. Він просто хоче допомога ти тим, хто опинився в біді.

До ініціативи Миколи Мінаєва долучається багато українців з області. Вони безоплатно діляться продуктами харчуванням та речами першої потреби. Водії, які ще вчора були таксистами, сьогодні на свій страх та ризик щодня проводять евакуацію людей та доставляють продуктові набори у найгарячіші точки міста.

Микола Мінаєв
Микола Мінаєв

Прохання в редакцію надійшло про публікацію задля залучення небайдужих харків’ян та українців, адже щодня виникає потреба у ліках, пальному, їжі та фінансовій підтримці. Це також гарний приклад для наслідування. Кожен може бути корисним і наближати нашу перемогу. Не будьте байдужими.

Звернутися за допомогою та долучитися до команди можна телефоном - 7750, або заповнити форму.