Ця “свобода” прийшла у вигляді артилерійських залпів, авіанальотів, безкінечних спроб взяти місто штурмом

Соціальні служби працюють не на повну. Частина будинків, особливо з боку північного кордону міста, звідки йде наступ, зруйновані та відключені від світла й опалення.

Існує ще гуманітарна катастрофа. Практично відсутнє постачання продуктів, медикаментів та інших життєвонеобхідних для містян речей.

Допомога Миколи Мінаєва
Допомога Миколи Мінаєва

В такі часи знаходяться люди, на яких може покластись вся Україна. Це волонтери, добровольці, українські підприємці та всі, хто відчуває себе патріотом. Сьогодні хочеться розказати саме про одного з них, молодого бізнесмена, який володіє службою таксі. З початку війни весь автопарк був переданий під нові задачі: доставка гуманітарної допомоги військовим, евакуація людей у безпечні місця та соціальна допомога. Йдеться про Миколу Мінаєва.

Популярні новини зараз
Дефіцит солі в Україні ліквідують, але вартість збільшиться майже вдвічі: які цінники побачимо в магазинах Хто з чоловіків має право на виїзд закордон під час війни: Олексій Білошицький зробив нову заяву Майже у два рази: в Україні обрушилися ціни на популярну ягоду Чоловік Корольової Тарзан насмішив американців китайцями: "Заклейте Байдену рот"
Показати ще

Водії служби Мінаєва діють. Кожен день вони доставляють до лікарень інвалідів, пенсіонерів та поранених, розвозять гуманітарну допомогу у лікарні, довозять продуктові набори для незахищених верств населення, які пакують волонтери . Микола жодного дня не займався політикою, і не намагається ловити на цьому хайп. Він просто хоче допомога ти тим, хто опинився в біді.

До ініціативи Миколи Мінаєва долучається багато українців з області. Вони безоплатно діляться продуктами харчуванням та речами першої потреби. Водії, які ще вчора були таксистами, сьогодні на свій страх та ризик щодня проводять евакуацію людей та доставляють продуктові набори у найгарячіші точки міста.

Микола Мінаєв
Микола Мінаєв

Прохання в редакцію надійшло про публікацію задля залучення небайдужих харків’ян та українців, адже щодня виникає потреба у ліках, пальному, їжі та фінансовій підтримці. Це також гарний приклад для наслідування. Кожен може бути корисним і наближати нашу перемогу. Не будьте байдужими.

Звернутися за допомогою та долучитися до команди можна телефоном - 7750, або заповнити форму.