Про це повідомили у Telegram Національного Корпусу.

«У Харкові в рамках кампанії «Не панікуй! Готуйся!» пройшов найчисельніший вишкіл, ініційований Штабом оборони та Національним Корпусом. Понад 800 харків'ян вчились захищати себе, свій дім і рідну країну», - сказано у публікації.

У публікації зазначено, що учасники вишколу вивчали основи поводження зі зброєю, стрілецькі навички, тактику ведення бою та надання домедичної допомоги.

«Влада не проводить інструктаж, не пояснює, що робити у випадку бойових дій. Висновок – нам самим треба готуватись до будь-яких подій. Свій дім ми не віддамо», - наголосив керівник Харківського осередку Нацкорпусу Костянтин Немічев.

Популярні новини зараз
Найбагатша співачка України Камалія показала як відпочиває з дітьми та чоловіком: "Які ж ви неймовірні!" Валерій Жидков з "Квартал 95" показав, як Коля Сєрга несе службу в лавах ЗСУ: "Зустрів солдатика" Чоловік Корольової Тарзан насмішив американців китайцями: "Заклейте Байдену рот" Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, у Національному Корпусі анонсували наступні вишколи з цивільної оборони.

Також Знай.ua повідомляв, що Андрій Білецький розповів, навіщо РФ концентрує війська біля кордонів з Україною.