Про це повідомили у Telegram Національного Корпусу.

«Понад 500 осіб взяли участь у навчаннях. Учасники заходу проходили смугу перешкод, вивчали основи мінно-саперної справи та тактичної медицини, принцип роботи бойових машин та здійснення оборони на блокпостах», - сказано у публікації.

У публікації зазначено, що кожні вихідні Штаб оборони Харківщини організовує вишколи для усіх бажаючих з різним рівнем підготовки.

Як повідомляв Знай.ua, Максим Жорін розповів, до чого можуть призвести прямі переговори з президентом РФ.

Популярні новини зараз
В Україні перерахували пенсії: кому чекати надбавки Картку заблокують раніше строку: "Ощадбанк" попередив про нові обмеження Без цього паспорт більше не дадуть: нові правила для українців вже діють Індексація пенсії у 2026 році: у кого зростуть виплати аж на 14%
Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що Максим Жорін назвав ключові проблеми української тероборони.