Стало відомо про те, що помер колишній в'язень фашистських концтаборів, який повністю підтримував ЗСУ, і навіть бував на передовій в Донбасі.

Про це стало відомо завдяки новій публікації депутата Харківської міської ради Ігоря Ісаєнка, в соціальній мережі Facebook.

Загинув Ігор Малицький в ніч на 23 листопада в Харкові, і на момент смерті йому було 96 років.

Чоловік був відомий як вчений в області технології і складальних процесів в машинобудуванні, а також як колишній в'язень фашистських концтаборів.

Популярні новини зараз
Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Ігор Малицький був головою Харківської обласної ради борців антифашистського опору, колишніх в'язнів фашистських концтаборів, а також ветераном праці.

Ігор Малицький, фото: вільне джерело
Ігор Малицький, фото: вільне джерело

"Друзі. Цієї ночі пішов у засвіти Ігор Федорович Малицький", - сказано в повідомленні від Ігоря Ісаєнка в соціальній мережі Facebook.

Незважаючи на свій вік, він минулого року приїхав на Донбас для того, щоб відвідати воїнів ЗСУ.

Український журналіст Леонід Логвиненко також не зміг стримати емоцій, і поділився фотографіями загиблого професора в соціальній мережі Facebook.

Народився Ігор Малицький 12 лютого 1925 року в місті Харків, і на його сім'ю випали роки політичних репресій, і звичайно ж, Друга світова війна.

Ігор Малицький, фото: Леонід Логвиненко
Ігор Малицький, фото: Леонід Логвиненко

Після концтабору чоловік взяв участь у повстанні, яке відбулося в травні 1945 року, і в кінцевому підсумку призвело до перемоги на війні.

Ігор Малицький, фото: Леонід Логвиненко
Ігор Малицький, фото: Леонід Логвиненко

За все життя їм було написано близько 100 наукових робіт і ще 80 навчальних посібників.

Нагадаємо, що Львів оплакує Героя АТО, життя якого забрала пневмонія

Раніше повідомлялося, що помер легендарний ветеран УПА: пройшов крізь сталінське пекло заради України

Також, помер Ігор Савочкін, який зіграв у "Нічному дозорі" і "Адміралі"