Школярі всієї України повернуться за парти вже 1 вересня. Це означає, що батькам потрібно пильніше ставитися до безпеки своїх дітей, адже дорога до школи може бути не такою вже й безпечною. Основні правили безпеки дітям та дорослим нагадали в Патрульній поліції України.

За рекомендаціями правоохоронців, батькам необхідно поговорити з дітьми про безпеку на дорозі.

За можливості треба пройти із ними весь маршрут від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху.

Скрін, відео YouTube школярі
Скрін, відео YouTube школярі

«Також переконайтеся, що дитина знає, що нікуди не можна йти з чужою людиною, щоб їй не говорили й не обіцяли. Тренуйте ситуації, коли дитина губиться — вона має чітко знати, як діяти», - нагадали в поліції.

Популярні новини зараз
ТЦК оштрафує ухилянтів і за кордоном: які суми доведеться віддати Опалення немає, а квитанції є: чи законні платіжки за тепло влітку В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Також правоохоронці просять батьків не лякати дітей поліцією, а пояснити, що поліцейський — їхній захисник і порадник, до якого завжди можна звернутись по допомогу.

«Наші шкільні офіцери проведуть інтерактивні уроки зі школярами, приурочені початку навчального року, з правил безпечної поведінки в побуті, на вулицях та з вивчення правил дорожнього руху», - пообіцяли у ППУ.

Нагадаємо, на один одяг-більше 2 000 гривень: скільки коштує підготувати дитину до школи в 2021 році. Українці порахували, у скільки" влетить " зібрати дитину в школу

Як повідомляв Знай.ua, "Можна самостійно": глава Міносвіти Шкарлет розповів, як вчителю отримати надбавку до зарплати.

Знай.ua писав, 1 вересня скасовується: для українських школярів вирішили продовжити літо.