Вже через кілька днів настане 1 вересня. Найстрашніший день для батьків, школярів, а також співробітників навчальних закладів. Чи готові вони цього року до дезінфекції.

Про це стало відомо завдяки новому сюжету від ТСН, який вже вийшов в ефір. Там розповіли про головні речі, які потрібно знати про початок навчального процесу.

Почнемо з того, що шкільні лінійки не обов'язкові, проводити їх чи ні - керівництво закладу може вирішувати самостійно. У Міністерстві охорони здоров'я навіть розробили ряд рекомендацій, як може пройти перше вересня.

Вже вдруге діти зустрічають свято з карантинними обмеженнями, і надалі практично в кожній школі з'явилася "Антиковідна кімната". У ній зберігаються всі речі, які необхідні для запобігання поширенню вірусу. Від масок для антисептиків. Всі ці речі потрібні для дезінфекції школи, щоб убезпечити дітей.

Популярні новини зараз
Скільки українцям доведеться платити за світло взимку: озвучено ціну 1 кВт Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК
Показати ще

Школа, фото: Facebook
Школа, фото: Facebook

Навіть у школах у селі запаслися спеціальними засобами, але, через малу територію, зберігається все це в медичному кабінеті, подалі від дітей.

Міністр освіти і науки каже: "Цього року виділено 500 мільйонів гривень саме на засоби дезінфекції - це від уряду. І, 259 мільйонів гривень виділила Верховна Рада".

Навчання у школі, кадр з відео
Навчання у школі, кадр з відео

Для того, щоб не збирати величезну кількість дітей разом, в селі в Миколаївській області вирішили повернути минуле, і принесли радіорубку, з якої звучать всі важливі повідомлення.

Також, ще минулого року дозволили проводити уроки на вулиці, і як виявилося, це дуже ефективно.

Нагадаємо, на один одяг-більше 2 000 гривень: скільки коштує підготувати дитину до школи в 2021 році. Українці порахували, у скільки" влетить " зібрати дитину в школу

Як повідомляв Знай.ua, "Можна самостійно": глава Міносвіти Шкарлет розповів, як вчителю отримати надбавку до зарплати.

Знай.ua писав, 1 вересня скасовується: для українських школярів вирішили продовжити літо.