Відомий український доктор Євген Комаровський розповів, які правила допоможуть убезпечити себе і дитину від кишкових захворювань. Які дії потрібно відразу робити.

Отже, п'ять правил профілактики хвороб харчового походження:

  • Підтримувати чистоту. Завжди мити руки перед тим, як їсти продукти або брати їх в руки. Хвороботворні мікроорганізми є скрізь, вони легко потрапляють з брудних рук на продукти і в наші шлунки. Намагайтеся не торкатися вуличних тварин перед прийомом їжі, і обов'язково вимийте руки після.

Скрін, Instagram Комаровський
Скрін, Instagram Комаровський

  • Ретельно проварюйте або прожарюйте їжу. У неправильно приготованих м'ясних, молочним стравах можуть зберегтися небезпечні бактерії.

Скрін, Instagram Комаровський
Скрін, Instagram Комаровський

  • Не зберігайте сирі продукти поруч з уже приготованими, щоб не заразити готову їжу небезпечними бактеріями.

Скрін, Instagram Комаровський
Скрін, Instagram Комаровський

Популярні новини зараз
Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі
Показати ще
  • Зберігайте продукти правильно, при низьких температурах. Неправильний температурний режим зберігання сприяє розмноженню бактерій в їжі.

Скрін, Instagram Комаровський
Скрін, Instagram Комаровський

  • Користуйтеся тільки безпечною водою і безпечними харчовими продуктами. Небезпечними можуть виявитися морозиво, кубики льоду, необроблене молоко, овочі з шкіркою, сирі фрукти. Для знезараження воду краще кип'ятити.

Скрін, Instagram Комаровський
Скрін, Instagram Комаровський

У коментарях читачі Комаровського висловлюють свою думку з приводу цих правил.

"Пам'ятаю, студентами поїхали на польову практику. І з однієї річки ми і пили, і готували, і милися в ній, і посуд мили", " Правило 6. Не випий ти води морської в період з середини липня по кінець серпня! В ім'я вугілля активованого Смекти і Регідрону ! Аспірин», «Бруднули зате потім найздоровіші і найсильніші виростають", " Плюс особливо уважно ставитися до харчування поза домом. Там найчастіше криється джерело харчового отруєння", - вважають люди.

Нагадаємо, раніше Не зіпсувати собі відпустку: "золоті правила" відпочинку в задоволення від доктора Комаровського

Як повідомляє портал Знай.иа Як убезпечити дитину під час відпочинку в лісі: основні правила від доктора Комаровського

Також Знай.иа писав, що Біль, температура і слабкість: доктор Комаровський розповів, як уберегти дітей від теплового удару