З великого і галасливого Харкова прийшли дуже спекотні новини. Тепер у нас є відповідь, де ж весь цей час проводять кур'єри в той час, коли ви чекаєте на свою посилку з піцою або гарячим обідом. Цього разу на камеру потрапила ситуація з кур'єром Glovo, який в буквальному сенсі "запарився".
Про цю ситуацію стало відомо завдяки новій публікації Telegram-каналу "Народний ревізор".

Харківський кур'єр, скріншот: YouTube
Харківський кур'єр, скріншот: YouTube

"Коли довго віз замовлення у спеку. Кур'єр Glovo вирішив охолодити замовлення доволі незвичайним способом.", - коротко підписали відео автори публікації.

На опублікованому вигляді можна помітити, як молодий хлопець, який працює, швидше за все, кур'єром - просто взяв і заліз в невеликий басейн у футболці, шортах, взутті і великою сумкою для продуктів.

Харківський кур'єр, скріншот: YouTube
Харківський кур'єр, скріншот: YouTube

Можна також почути, що хлопець після купання звернувся до когось зі словами заперечення, нібито його ніхто не попередив і "приховав" якийсь нюанс.

Популярні новини зараз
Українським пенсіонерам планують урізати виплати: хто може втратити частину пенсії На Україну чекають морози до -18 вже з 6 лютого: прогноз погоди на тиждень Індексація пенсій в Україні: які зміни готують у лютому 7-11 грн за кВт: українцям можуть виставити "європейські" тарифи за світло, коли чекати
Показати ще