Стало відомо про інцидент, який стався в місті Харків, поруч з однією з водойм. Люди спокійно купалися, поки їх спокій не порушили коні.

Про це повідомили в Telegram- каналі "Ху**ий Харків", прикріпивши ролик з поясненням ситуації.

На пляжі величезна кількість людей. Діти, підлітки і дорослі прийшли туди для того, щоб купуватися, так як температура повітря вже кілька днів як перевалила за 30 градусів, і вода - єдиний порятунок.

Раптом, там з'явилися дві жінки з тваринами.

Популярні новини зараз
Після березневої індексації проведуть ще одну: кому із пенсіонерів перепаде копійка Доставка газу входить в 7,96 гривні? В "Нафтогазі" пояснили деталь, за яку платять українці Побачите "сюрприз" у платіжках: "Нафтогаз" попередив українців Відключать без жодного попередження: Київстар заявив про важливий момент
Показати ще

"Прийшли дві прекрасні жінки, з двома кіньми, і просто «обос*Алі людям відпочинок і пляж. І мало того, вона батогом замахується на людей, і кидається камінням» - каже дівчина за кадром у ролику.

У цей момент відпочиваючі продовжують на них кричати, і просять прибрати відходи, які залишили їх тварини.

При цьому, їсть безліч місць, де немає людей на пляжі, де ніхто не купається, і автор ролика навіть показала, де це можна зробити, однак, вони вирішили привести їх саме туди, де багато людей.

"Так це не офіційний пляж, нехай плавають на здоров'я";

"Це Пипець, як так можна!!! Там же люди пляшок накидали, коні ще пораняться";

"Відпочиваючі теж норм. Це наскільки треба себе неповажати, щоб серед сміття в тій помийній калюжі, де ще й земснаряд працює, ходити купатися і тим більше приводити дітей? Мені здається, кінське гівно буде чистіше, ніж ця калюжа і місцевість. А качають права, ніби на курорті Resort & Spa";

"Це не пляж, а фігня якась; я б зрозуміла обурення якби це був нормальний, цивільний, платний пляж, а це... щось мені підказує що до коней там не набагато чистіше було " - пишуть користувачі під постом.

Скріншот коментарів, фото: Telegram
Скріншот коментарів, фото: Telegram

Нагадаємо, Знай писав, що під Запоріжжям потонули в ставку дві дівчинки, поліція веде слідство.

Також Знай повідомляв, що в Києві на пляжі "Африка" потонув хлопчик, тіло з Дніпра діставали рятувальники.

Також портал Знай писав, що Кримське сміття через потоп несе в Чорне море: екологічна катастрофа в регіоні.