У Харкові запрацював екобус "Нам не до лампочки" для небезпечних відходів. Сюди можна здати лампи, градусники та батарейки.

Про це повідомляє "Суспільне".
Лише за місяць у Харкові зібрали близько 170 кг батарейок зі спеціальних контейнерів. З червня харків'яни можуть здати батарейки, ртутні термометри та лампи і до пересувного пункту збору небезпечних відходів — екобуса.

Фото: Суспільне
Фото: Суспільне

Екобус — проєкт громадської організації "Добра воля", яка отримала 1,5 млн грн фінансування з громадського бюджету Харкова.
Ініціатори цього проєкту придбали мікроавтобус, буклети та 10 стаціонарних металевих контейнерів для збору небезпечних відходів.

Фото: Суспільне
Фото: Суспільне

Поки у Харкові встановили два контейнери — біля адміністрацій Шевченківського та Холодногірського районів. Менш ніж за місяць з них забрали до 100 градусників, понад 400 ламп із вмістом ртуті та близько 170 кг батарейок.
Зібрані відходи оператори екобуса везуть на сміттєвий полігон у Дергачах. Торік там звели окремий павільйон для спалювання небезпечних відходів.

Графік роботи екобуса
Графік роботи екобуса

Популярні новини зараз

"У рота їб*в, грошей дав і поїхав": все що відомо про жахливу ДТП в Харкові та водія-мажора - посилає копів, хизується батьками і не боїться в'язниці

Найкрасивіша спортсменка Дар'я Білодід вся в кислотному прогулялася в порожньому лісі: "для душі"

Ксенія Мішина після примирення з Олександром Еллертом видала все, що її бісить: "Сказала стоп"

Українки вивалили груди під Радою, щоб бачили усі депутати: "Припиніть тарифний геноцид"

Показати ще