Стан Травянського водосховища в Харківській області залишає бажати кращого. Біля берегів виявилася величезна кількість мертвої риби.

Ролик, зроблений активістами, публікує Telegram-канал "ВЕХА".

"Коментар зоолога: "Це, здається, все товстолобик. Він готується до нересту, не знаходить відповідні місця з швидкою течією, і гине. Це наслідок того, що товстолобик-інтродуцент, якого запускають при зарибленні", - йдеться в публікації. Автори запитали думки у ще одного зоолога: "Якщо там тільки товстолоб великий це одне якщо багато іншої риби швидше за все обробка полів".

Тим часом в Івано-Франківську місцеві жителі почали бити на сполох через те, що у місцевому озері масового гине риба. Так, стало відомо, що в Івано-Франківську у міському озері масово гине риба. У мережі показали кадри, як комунальники змушені виловлювати мертву рибу та пакувати у чорні пакети.

Нагадаємо, що у Запоріжжі автомийка перетворила Дніпро на зливний бачок, тонни гидоти - у воду.

Популярні новини зараз

Найкрасивіша спортсменка Дар'я Білодід вся в кислотному прогулялася в порожньому лісі: "для душі"

Вбивство українки Галини Гатчінс: стало відомо, де Алек Болдуїн знайшов заряджений пістолет

Олександр Пікалов розлучився з дружиною, а Степан Казанін влаштував своїй "медовий місяць": як живе найміцніша пара в Кварталі 95

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Показати ще