20 травня в Україні відзначають красиве і зворушливе свято - День вишиванки. Тисячі українців з усіх куточків країни сьогодні йдуть на роботу і навчання в традиційному народному вбранні, а зірки - тим більше. Винятком не став і Олександр Пономарьов.

На своїй сторінці в Instagram артист виклав відеопривітання для улюблених підписників.

"Вітаю всіх з Днем Вишиванки! Любіть своє, носіть своє! Не стидайтесь, то наша земля, не стидайтесь, то Україна. Зі святом", - усміхаючись, закінчив Пономарьов.

Тим чаоом на сторінці в Instagram популярного українського ранкового телешоу «Ранок з 1+1» з’явився новий допис. Цього разу ефір присвячений Дню вишиванки, який вже став традиційним святом в Україні. На фото – Людмила Барбір та Руслан Сенічкін у гарних яскравих вишиванках з нагоди свята.

Популярні новини зараз
Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація "Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші Рішення прийнято: тарифи на електроенергію зростуть вже зовсім скоро - на що чекати з 1 червня По 3600 грн щомісяця на півроку: як українцям оформити державні виплати
Показати ще