У Харкові світлофор впав на чоловіка. Про це повідомили на Telegram-каналі "Харків Life".

30 квітня в Харкові на Московському проспекті на чоловіка впав світлофор. За словами очевидців це сталося через фуру, що проїхала повз.

У мережі опублікували відео від очевидця, який розповів, що бачив, як на чоловіка впав світлофор і викликав швидку допомогу на місце події.

Також на опублікованих кадрах можна побачити світлофор, що впав, і постраждалого чоловіка.

Крім цього до публікації додали фото, на якому можна побачити світлофор, що впав, погнутий дорожній знак і чоловіка, який сидить під ним.

Популярні новини зараз
В Україні визначили,в якому віці не можна сідати за кермо: що змінилося для водіїв У школах можуть скасувати ДПА Перерахунок пенсії: хто отримає на 2 тисячі гривень більше Порошенко використав похорон Парубія для цинічної політичної самореклами – експерт
Показати ще

У підписі до публікації автор вказав, що світлофор зачепила повз проїжджаюча фура, що і призвело до інциденту.

"На Московському фура зачепила дроти і впустила світлофор. Постраждав чоловік" - зазначено в публікації.

Публікація каналу Харків Life: Telegram
Публікація каналу Харків Life: Telegram
Публікація каналу Харків Life: Telegram

Користувачі Мережі не могли пройти повз таку публікацію і залишили свою думку в коментарях.

Коментарі до публікації каналу Харків Life: Telegram
Коментарі до публікації каналу Харків Life: Telegram
коментарі до публікації каналу Харків Life: Telegram

Нагадаємо, що водіям оновили список документів на машину: головні зміни

Як повідомляв портал "Знай.uа", "Вдарив дівчину і міг привласнити рясу". Подробиці про скандального "священика" в Києві

Також, "Знай.uа" писав, що смартфон вибухнув прямо в кишені куртки, чоловік терміново госпіталізований