У Харкові обіцяють згадати поіменно учасників Другої світової війни. Про це розповів виконуючий обов'язки мера Харкова Ігор Терехов.

Акція, приурочена до 9 травня, є своєрідною адаптацією "Безсмертного полку", який раніше проводили в місті до Дня Перемоги.

"Ігор Терехов ініціював проведення до Дня Перемоги акцію "Стрічка пам'яті". Кожен харків'янин зможе додати своїх родичів до списку героїв, які внесли внесок у перемогу. З 8 по 10 Травня їх транслюватимуть біжучим рядком на місцевих телеканалах», - розповіли в місцевому телеграм-каналі «ТРУХА. Харків».

Крім того, імена загиблих родичів пізніше перетворять на честь вечірнього лазерного шоу.

"Увечері 9 травня цей список у вигляді лазерного шоу транслюватиметься біля Меморіалу Слави з 20:00», - зазначають у телеграм-каналі.

Популярні новини зараз
Зима настане швидко: коли вдарять перші морози Такі перекази банк не помічає: експерт порадив, як обійти блокування карток Допомога та пенсії під загрозою: Україна може залишитися без грошей до кінця зими Нові правила передачі показників лічильника: про які зміни варто знати
Показати ще

Нагадаємо, що Терехов роздає харків'янам паски замість гречки перед виборами.

Як повідомляв портал "Знай.uа", соратник Зеленського Кучер відмовився від крісла Кернеса в Харкові

Також, "Знай.uа" писав, що Марцінків шукає головну красуню Франківська перед Великоднем: жінки, показуйте паски