Хвостата захисниця Ніка отримала на передовій осколкове поранення, її прооперували. Зараз собака проходить курс реабілітації, за нею наглядають ветеринари КП "Щасливі тварини" у Маріуполі.

Хвостатій красуні не більше трьох років, важинть вона 10 кілограмів. До лікарів її доставили наприкінці березня, йдеться в сюжеті Суспільного.

"Собака була в крові, погано себе почувала. У собаки явно була температура. Ми провели первинний огляд. Виявили травму передньої лівої кінцівки, як пізніше виявилось — це кульове поранення. Куля увійшла в частину плечової кістки й потрапила в нижню щелепу, переламавши її", — згадує ветеринар КП "Щасливі тварини" Антон Гуляєв.

Популярні новини зараз
Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Для детального обстеження тварину відвезли до приватної ветеринарної клініки. Там її й прооперували.

"Витягли з середини щелепи уламок від кулі. Було розірване верхнє піднебіння, також швидше за все кулею. Все було ушито, прооперовано. Буде давати собі навантаження — буде кульгавість надалі в житті присутня. А ходити буде дуже навіть добре", — пояснює ветеринар КП "Щасливі тварини" Микола Кемічаджи.

Директорка КП "Щасливі тварини" Олена Швидка розповіла, що гроші на операцію для Ніки збирали у соціальних мережах. Загалом зібрали понад 4 тисячі гривень.