Відома українська співачка Аліна Гросу, яка довгий час жила і працювала в Росії, любить привертати до себе увагу і епатувати публіку, що успішно робить у своїх соціальних мережах.

Цього разу на своїй сторінці в Instagram співачка разом з коханим розіграла сценку, де Аліна була парфумером, а Роман - її клієнтом, який шукав особливий аромат. Красуня запропонувала коханому справжній екслюзив з незвичайними нотками, колаборацію з декількох запахів: тижневих шкарпеток з-під дивана, штанів далекобійника, мокрого собаки, квартири дідуся і гнилої картонної коробки.

Коли ж Полянському запропонували оцінити аромат, той зазначив, що це просто огидно. Згодом актор зізнався, що запах здається йому знайомим, а сам аромат виявився анісом - дійсно рослина дуже своєрідна, проте вважається корисною, з ннею навіть роблять драже.

"У мене є ексклюзивний аромат, це колаборація декількох запахів... Тут запах тижневих шкарпеток з-під дивана, штанів далекобійника, мокрої собаки, квартири дідуся і гнилої картонної коробки! Оцініть..."

Популярні новини зараз

Тіна Кароль приголомшила екстримом з 11-річним сином: "Ти тільки акуратно"

Керівниця "ПриватБанку" обчистила українців на 8,2 млрд - оголошено в розшук

Брежнєва на яхті показала, як відсвяткувала 58-річчя Меладзе: "Дізналися про трагедію"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще