В Харкові мешканці одного з дворів в шоці від "візиту" фури, яка вирішила побуксувати. Тепер під вікнами містян замість асфальту - справжні руїни.

Фото, зроблені "щасливими" мешканцями будинку, опублікували в Facebook-спільноті "ХС Харків".

"Результат буксирування фури на Зерновій", - уточнюється в публікації.

Популярні новини зараз
Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі
Показати ще

Тим часом у Львові комунальники міста продовжують дезінфікувати вулиці. У Місті проводиться миття вулиць, тротуарів, зупинок, дитячих майданчиків, під’їздів у будинках. За словами Андрія Зозулі, голови Галицької районної адміністрації, для швидкого прибирання і миття залучають спеціалізовану техніку. На тих локаціях, де не може працювати техніка, працюють двірники.

Зараз двірники залучені у митті та дезінфекції сходових кліток і під’їздів, проводять дезінфекцію дитячих і спортивних майданчиків, а також зупинок громадського транспорту. Варто зазначити, що на механізоване прибирання Галицького району впродовж цілого року передбачено близько 20 млн грн.

Раніше повідомляли, професор, який передрік пандемію, розповів про синдром covid-стресу.

Як повідомляв Знай.uа, навчання під час пандемії - які заходи вживаються в школах різних країн світу.

Знай.uа писав, у США знайшли першу білку, яка запустила епідемію бубонної чуми.