Донька колишнього "регіонала" та глави Харківської ОДА Євгена Кушнарьова стала ректором найкращого вузу Харкова.

Про призначення Тетяни Кагановської на посаду ректора університету імені Каразіна повідомили представники юрфаку на своїй сторінці в Facebook.

"6 квітня 2021 року загальні збори трудового колективу юридичного факультету Каразінського університету підтримали висунення професора Тетяни Кагановської в якості претендента на посаду ректора", - йдеться в повідомленні.

За інформацією факультету, Тетяна Кагановська – доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, декан факультету упродовж останніх 17 років з моменту відновлення юридичного факультету в структурі Каразінського університету. Загальні збори було проведено в режимі Zoom-конференції, зважаючи на пандемічні обмеження. Рішення підтримали 112 членів трудового колективу, один утримався.

Популярні новини зараз
Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Нагадаємо, раніше чоловік генпрокурорші Венедиктової звільнився з поліції і добре заробив: схема на 750 тис грн

Як повідомляє портал Знай.ua Український поп з копом відкрили бізнес, продаючи посади-500 тис дол за главу в області

Також Знай.ua писав, що Новий очільник поліції області засвітив "мажорну" декларацію-квартира, шикарні машини та гектари " городу"