Харківський протезний завод знаходиться на межі закриття. Про це повідомили на Telegram-каналі "ВЕХА (Харьков)".

Міністерство соціальної політики не забезпечує замовленнями Харківський протезний завод і підприємство знаходиться на межі закриття.

Співробітники заводу запевняють, що виробляють унікальні якісні протези, спеціальне взуття та інше обладнання, яких потребують інваліди по всій країні.

Працівники заводу не отримували зарплату з серпня минулого року. Однак вони продовжують працювати оскільки відчувають відповідальність за людей, які приходять до них зробити протез за індивідуальним замовленням.

Популярні новини зараз
Батьківська субота 25 березня: що потрібно обов'язково зробити і коли буде наступна нагода згадати родичів У Білорусі мають начати вибухати аеродроми: експерт радить дати зрозуміти Лукашенку ціну участі у війні Пенсіонери отримають "потужну" доплату через вік: у Мінсоцполітики назвали умови Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите
Показати ще

У зв'язку зі сформованою ситуацією співробітники Харківського протезного заводу звернулися до Міністерства соціальної політики і до президента Володимира Зеленського з проханням зберегти унікальне виробництво.

Публікація каналу віха (Харків): Telegram
Публікація каналу віха (Харків): Telegram
Публікація каналу віха (Харків): Telegram

Нагадаємо, що мільйони українців залишилися без роботи в карантин: скільки людей втратили дохід, дані Держстату

Як повідомляв портал "Знай.uа", дефіциту більше не буде. "Запоріжсталь" почала безкоштовні поставки кисню до лікарень

Також, "Знай.uа" писав, що українці вимагають терміново заборонити пластик і побудувати заводи з переробки сміття: "Дихаємо цим щодня"