З 1 квітня НСЗУ збільшує тариф за пологи до 10 000 гривень. Зараз ця сума становить понад 8 тисяч гривень. Метою реформи є можливість зробити для породіль безкоштовні пологи і скоротити неофіційні платежі в лікарнях. Але все одно трапляються випадки, коли новоспечені батьки кладуть лікарям гроші в конверт.

Що робити, коли за пологи довелося платити розповіли у випуску ТСН.

На кожні пологи в Україні виділяють 8 тисяч гривень з наших податків. Це означає, що для породіль вони повинні бути безкоштовними. Але в пологових будинках скаржаться, що тариф не виправданий. Даної суми не вистачає, щоб пологи були безкоштовними.

Як розповідають у пологових будинках, то 8500 гривень вистачає на звичайні пологи, а от кесарів розтин обходиться дорожче - до 20 тисяч.

Популярні новини зараз

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, чого хотіла найбільше за все, Олександр Еллерт до цього не додумався

Показати ще

НСЗУ, яка платить за послуги, переконує, що головлікарі лукавлять, коли розповідають, що їм не вистачає фінансування. Тариф прорахований - 8 тисяч це середня ціна і за фізіологічні пологи, і за кесарів розтин.

Глава Національної служби здоров'я вважає, що за рік реформа істотно зменшила ходіння грошей в конвертах в пологових будинках.

У НСЗУ закликають батьків не платити за пологи в конвертах, адже по суті це хабар, а пологи вже оплачені з наших податків. А якщо гроші вимагають — не потрібно боятися скаржитися в службу. Вона або змушує пологовий повернути гроші, або взагалі може розірвати контракт на фінансування установи.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Під пологовий будинок у Києві підкинули немовля із запискою- " подарувала колі шанс"

Як повідомляє портал «Знай.иа» Львів'янкам запропонували народжувати на камеру

Також «Знай.иа " писав, що Молода Українка на Різдво народила четверню, щасливу матусю виписали з лікарні: "ми на сьомому небі"