Через різке збільшення хворих на коронавірус в Харківській області посилюють карантин. Нові обмеження вже вступили в силу.

На сайті Харківської ОДА йдеться, школи вже перейшли на дистанційне навчання, крім початкових класів. Установи спецосвіти продовжують працювати в звичайному режимі, але з дотриманням санітарних і протиепідемічних заходів. Училища, технікуми та вузи отримали рекомендації про перехід на дистанційку.

Нові обмеження в Харківській області:

  • забороняється проведення масових заходів (спортивних, культурних, розважальних, соціальних, релігійних, наукових, освітніх та інших) за участю більше 1 людини на 4 квадратних метрів площі будівлі або відкритої території;
  • забороняється заповнювати зали, де проходять такі заходи, більш ніж на половину;
  • забороняється прийом відвідувачів у кінотеатрах та інших закладах культури з наповненням понад 50% місць;
  • Забороняється Діяльність спортивних залів і фітнес-центрів, які не забезпечують можливість розміщення 1 людини на 10 квадратних метрів басейнів - більше 4 людини на одній доріжці для індивідуальних занять або 6 - для групових.

Тим часом у Києві запроваджують черговий локдаун із більш суворими обмеженнями. Нові правила почнуть діяти з півночі 20 березня і до 9 квітня включно. Зазначається, що останній день, коли будуть працювати торговельні центри, ресторани, музеї та кінотеатри - це п'ятниця, 19 березня.

Нагадаємо, вакцина від коронавірусу критично діє на людей, хто в зоні ризику.

Як повідомляв Знай.ua , українців у лютому почнуть масово вакцинувати від ковіда, список щасливчиків.

Популярні новини зараз
Хлопець зробив дівчині найромантичнішу пропозицію, але загинув до того, як вона сказала "так", кадри останніх хвилин "Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Хлопчик зґвалтував 11-річного однокласника, але з ним навіть нічого не зробили: що не так із цією школою
Показати ще

Також Знай.ua писав, що бенкет під час епідемії, МОЗ витрачає мільйони на "ілюмінацію" і комп'ютерні послуги.