Луцький школярі влаштували "дикі танці" на могилах заради контенту в TikTok.

Про це передає портал "Освіта-Інфо".

У підсумку поліція знайшла любителів культурно відпочити і відкрила провадження за наругу над могилами. Горе-блогерами виявилися учні ЗОШ №25 м.Луцьк.

Підлітки танцювали на могилах, а також фотографувалися з портретами померлих людей.

Пізніше школярі вибачилися за свої аморальні дії.

Популярні новини зараз
Отримали спадщину – готуйтеся до штрафів: податківці обрали нові цілі для перевірок Додаткові виплати у 20 тисяч гривень: хто зможе отримати вже у березні Шок на заправках – лише початок: на нас чекає нова хвиля подорожчання – що злетить у ціні ПриватБанк виплатить по 2000 грн: як отримати гроші на рахунок
Показати ще

А їх вибачення були записані на тому ж кладовищі.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Двоє божевільних оскверняли могили ветеранів і будували з черепів святилище: "Наша особиста гвардія".Двох чоловіків з Флориди зловили за черговим божевіллям: вони розкрадали могили ветеранів, збирали черепа і будували з них окультне святилище.

Як повідомляє портал «Знай.иа» Школярки станцювали тверк на могилі героїв АТО і пустили сльозу на всю Україну: "Вибачте, не подумали". Старшокласниці отримали покарання за тверк на пам'ятнику українським військовим, загиблим на Донбасі.

Також «Знай.иа " писав, що На Франківщині чоловік осквернив могилу юного воїна АТО, мережа вибухнула - " яничар!" Під Івано-Франківськом чоловік осквернив могилу молодого воїна, який загинув на Донбасі, захищаючи територіальну цілісність України.