"Має бути гармонія", - вважає Володимир Нєустроєв. З коханою Лідією вони познайомилися в операційний. Чоловік працював хірургом, куди привезли симпатичну пацієнтку. З того часу вони ділять одне життя на двох вже більше 50 років.

Володимир та Лідія розписані вже 53 роки. Вони познайомилися у 1967-му, коли їй було 27 років, а йому 29, йдеться в сюжеті Суспільного.

фото: Суспільне

"Я — хірург за спеціальністю, чергував у лікарні, — згадує Володимир, — Привезли із гострим апендицитом молоду, гарну. Я її оперував. Перевірив, що там і як всередині. Все нормально, чудово. І після цього почалися наші стосунки".

"Після виписки я приїжджала кілька разів на консультацію. В мене була проблемка, мені треба було отримати лікування якесь потім", — розповідає Лідія.

Популярні новини зараз
Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100%
Показати ще

фото: Суспільне

Дати поштовх стосункам допомогла її сусідка, яка працювала в лікарні. "Можна сказати — не я, а вона запросила його в гості. І він прийшов".

фото: Суспільне

Симпатія один до одного з'явилася не одразу, згадують Нєустроєви. "Коли оперують, коли боляче, недобре. Ну яка може бути симпатія до лікаря в масці?", — говорить Володимир.

Пропозиція взяти шлюб була простою, згадує жінка. "Ми обідали в ресторані, він був на курсах у Харкові, я приїхала. І він сказав, що треба нам цю справу оформити", — розповідає вона.

фото: Суспільне

"Коли ти кохаєш, ти віддаєш. Я віддавала. Я віддавала себе дітям, віддавала себе чоловікові. Я жила їхнім життям. Повага, дуже велике терпіння треба і тяжко працювати", — говорить Лідія.

"Не треба квапитися. У всьому. Зокрема, створювати сім'ю. Треба все одно придивитися одне до одного. Не тільки зовнішність має значення. На мій погляд, якась спільна гармонія має входити в поняття "любов"", — вважає Володимир Нєустроєв.

Раніше повідомляли, Мішина показала, як над нею знущається Еллерт в Домініканах: "Хто ти - москалька, казашка?".

Як повідомляв Знай.uа, Кошовий зізнався, скільки коштує "замовити" його і Потапа: "Дорого".

Знай.uа писав, дружина Ткача з "Кварталу" показала свої Райські форми: "Yе кожен чоловік готовий".