Чоловік заїхав в магазин на Донбасі і відверто поговорив з продавцем. Про це розповів волонтер Igor Yaschenko на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Одного разу волонтер проїжджав через місто Покровськ Донецької області і зайшов в магазин, щоб купити засоби для обслуговування автомобіля.

Коли Ігор зайшов в магазин, то запитав у продавця антифриз, масло і присадки для дизельного палива. Продавець за прилавком відразу ж запропонував волонтеру російську продукцію сказавши, що у неї гарна якість, в порівнянні з українською.

Після цього волонтер сказав, що російська продукція йому точно не потрібна і підкреслив, що на прилавку знаходиться масло українського бренду XADO, яке дуже якісне.

Продавець відповів, що в українського масла ціна така ж, як у фірмових імпортних масел. Волонтер обірвав промову чоловіка і підкреслив, що фірмові масла невідомо де розливають, а у продукції українського бренду власна каністра, яка на півлітра більше.

Популярні новини зараз

Головні новини за 6 травня: загибель Софії Ротару, гроші на кисень і курйоз Володимира Зеленського

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Настя Каменських так бурхливо відзначила день народження, що перестала бути на себе схожа

Показати ще

Поки ігор оплачував покупки, до нього подзвонили. Коли він закінчив розмову, до нього підійшов продавець, зняв маску і запитав, чому волонтер так відреагував на російську продукцію. Чоловік не став стримуватися і відповів відверто.

"Якщо вам дійсно цікаво, то по-перше: не хочу, щоб за мої гроші якісь ушлепки руйнували Донбас. По-друге: не думаю, що ці каністри заїхали в Україну легально і не хочу спонсорувати контрабас і корупцію, які не дають нам усім побудувати нормальну державу. Для мене це теж принципово. Ну і, якщо чисто практично, хіба у москалів є сучасні технології виробництва? Ось ви особисто, чим в побуті користуєтеся, виробленим по поребрику? У них все працює або на війну, або на космос. І при цьому їх зброя вже тридцять років принципово не змінюється, а їх космонавтам америкоси жрачку на орбіту доставляють, щоб ті з голоду не померли" - відповів волонтер.

Після цього продавець поставив ще кілька питань щодо російської продукції. Вони з волонтером поговорили і ігор попрямував до свого автомобіля.

Раптом Ігорю услід закричав продавець. Він попросив його частіше заїжджати в магазин, щоб просто ще раз поговорити.

"Навіть з тими, хто інформаційно годується шаріївщиною - роз-мов-ляй-Те. Якщо вони не годуються там же і фінансово, то серед них повно нормальних, адекватних людей. Просто вони, поки, думають російською" - додав волонтер.

Публікація Igor Yaschenko: Facebook
Публікація Igor Yaschenko: Facebook

Публікація Igor Yaschenko: Facebook
Публікація Igor Yaschenko: Facebook

Публікація Igor Yaschenko: Facebook
Публікація Igor Yaschenko: Facebook

Нагадаємо, що Арсен Мірзоян з друзями поїхав до прикордонників-зірки заспівають для військових на Сході

Як повідомляв портал "Знай.uа", кількість полонених українців у бойовиків на Донбасі зросла: "Дата повернення невідома"

Також, "Знай.uа" писав, чернівчани вшанували пам'ять героя України, сльози рікою: "У День Соборності заснув назавжди"