У харківському метро на станції "Історичний музей" неадекватний чоловік, який зі змінним успіхом тримався на ногах, влаштував працівникам підземки веселий день, намагаючись підійти до краю платформи.

Про інцидент розповів прес-секретар КП "Харківський метрополітен" Олексій Бітнер, передає Newsroom.

"Чоловік вийшов зі складу, який прибув на платформу. Співробітники станції помітили, що він поводиться неадекватно, тому викликали співробітників поліції. Поки чекали поліцію, співробітники станції стежили, щоб він не звалився з платформи. Чи намагався він стрибнути на рейки, невідомо", - розповів Бітнер.

Прибулі на місце поліцейські затримали пасажира підземки і розбираються в події.

Популярні новини зараз
Мешканцям 10 областей виплатять нову допомогу Хантавірус може прийти з гаража: українців попередили про небезпеку Тарифи на газ збільшаться майже на 50%: кому варто приготуватися На картку знову прийде 6500 грн: уряд готує нові виплати перед зимою
Показати ще

Нагадаємо, Знай повідомляв, що у Дніпрі 80-річна пенсіонерка сиділа на підвіконні на восьмому поверсі. Жінка намагалася вчинити суїцид. Виклик рятувальникам надійшов вранці 10-го листопада близько 11-ї ранку.

Також Знай писав, що мешканка села Новоселиця з Полонського району Хмельницької області Олена Цимбалишина врятувала життя сусідським дітям. Жінка винесла їх з вогню.

Нещодавно Знай передавав, що в Києві співробітники правоохоронних органів врятували пенсіонерку від самогубства. Патрульні врятували літню жінку, яка була всього за крок до самогубства.