У Харківській області, в місті Чугуїв, учні однієї зі шкіл зняли відео про те, як проходять їхні уроки хімії. Ролик вони виклали в You tube.

"Школа 7 в Чугуєві. Зняли діти. Вчителі неадекватні", - публікує скандальне відео один з телеграм-каналів.

Автори ролика підписали його "Училка йо*нулася».

На опублікованих кадрах - вчителька хімії, яка істерично кричить на учня приблизно сьомого-восьмого класу. Точних причин її поведінки не вказується, але можна припустити, що він погано відповідав на уроці.

"Як ти розмовляєш? "Що?", "де?", "як?" Я що, не права?! Ти подивися, хами які! А то я покажу все! Наступного разу я тебе оціню за стандартами дванадцятибальної системи! І ти відпрацюєш кожен бал. Я тобі розповім, що ти повинен відповідати. Я принесу критерії оцінювання, що ти повинен знати на 10 балів!",- зривається на крик педагог. Урок чомусь вона веде російською мовою.

Популярні новини зараз

Даша Квіткова і Микита Добринін передумали розлучатися? Родина "Холостяка" розкрила таємницю примирення

Красуня з модельною зовнішністю: чому Андрій Шевченко роками ховав від усіх свою дружину

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

"Я сам знаю", - огризається хлопчик.

"Ні, ти не знаєш! Виходь до дошки!",- вимагає вчителька.

"Не хочу!",- відповідає їй зухвалий учень.

Варто відзначити, що поведінка вчительки далеко від педагогічних стандартів, але не виключено, що істерика – наслідок більш ранніх подій, які могли підірвати душевну рівновагу жінки.

Нагадавши, мама розповіла про побиття дитини в школі, кривдник продовжує знущатися: у дівчинки внутрішня гематома.

Як повідомляв портал " Знай.ua", після Нового року хліб для українців стане " золотим": скільки коштуватиме буханець. Хліб в Україні подорожчає на початку 2021 року

Також " Знай.ua " писав, крилаті піхотинці ЗСУ підкорили небо: в ООС показали дивовижні кадри. Воїни-десантники продовжили виконувати планову програму стрибків з парашутом